• Verejne obstarávanie

• VÝZVA

na predkladanie ponúk v rámci postupu verejného obstarávania podľa § 9 ods. 9 zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

1. Identifikácia verejného obstarávateľa  Názov:       Občianske združenie Nová cesta

IČO:           35548771

Štatutárny orgán: Mgr. Ladislav Horváth, štatutár

Sídlo:    Námestie slobody 1, 071 01 Michalovce

Kontaktná osoba pre verejné obstarávanie: Ing. Tomáš Náci

Telefón: +421 918 521 822

Pracovný kontakt pre vysvetlenie výzvy:

e-mail: tomas.naci@gmail.com

Požiadať o vysvetlenie výzvy je možné najneskôr 2 hodiny pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk.

E-mail pre podanie ponuky: oznovacesta@gmail.sk

1. Názov predmetu zákazky:

Kúpa min. 9-miestneho motorového vozidla

Zákazka (zmluva) je na: dodanie služby

1. Stručný opis predmetu zákazky:
          • kúpa min. 9– miestneho motorového vozidla
          • karoséria: bus
          • prevodovka: 6 stupňová
          • tachometer: do 200 000 km
          • motor: diesel
          • STK- platné
          • Výpis zo živnosti
          • Úradné ohodnotenie vozidla
          1. Predpokladaná hodnota zákazky (s DPH): 8000,- €

1. Základné zmluvné podmienky:
          • Miesto dodania služby: Občianske združenie Nová cesta, Námestie slobody 1, 071 01 Michalovce
          • Lehota na dodanie predmetu zákazky: 3/2016
          • Splatnosť faktúr: 30 dní
          • zmluvný vzťah: objednávka min. 1 týždeň pred dodaním predmetu zákazky

1. Lehota  a miesto na predkladanie ponúk:

Ponuku je potrebné zaslať prostredníctvom pošty, osobne alebo mailom na hore uvedenú emailovú adresu do 29.2.2016, 14:00hod.

1. Stanovenie ceny
          • Cenu je potrebné spracovať na základe požadovaného rozsahu a požadovanej kvality a ďalších požiadaviek uvedených vo výzve a podľa príloh. Cenu je potrebné uvádzať v eurách (€). V ponuke je potrebné cenu uvádzať bez DPH, sadzbu a výšku DPH a cenu s DPH. Ak uchádzač nie je platcom DPH, uvedie túto skutočnosť v ponuke.

1. Postup vo verejnom obstarávaní: je jednoetapový

1. Predkladanie dokladov a ponuky:

Ponuku je potrebné doplniť do formulára – príloha č. 1 a poslať poštou, osobne alebo e-mailom pre ponuku, ktorý  je                    uvedený v úvode výzvy. Ponuky sa predkladajú v slovenskom jazyku. Ponuku uchádzač zašle spolu s  dokladmi, ak sú                 požadované.

1. Podmienky účasti sú nasledovné:

1. Uchádzač musí byť oprávnený poskytovať požadovanú službu.

Na preukázanie splnenia podmienky účasti je potrebné predložiť tieto doklady:

1. Neoverená kópia dokladu o oprávnení podnikať v predmete zákazky, t.j. oprávnenie na poskytovanie požadovaných služieb (nie z webu).

1. Kritériá na hodnotenie ponúk sú:

1. Cena

Spôsob hodnotenia kritéria je nasledovný: Úspešným uchádzačom bude ten, kto bude mať najnižšiu celkovú cenu za celý predmet zákazky.

2.Technický stav vozidla

1. Verejný obstarávateľ môže požiadať úspešného uchádzača o predloženie originálu alebo overenej kópie oprávnenia na poskytovanie služieb, prípadne  ďalších požadovaných dokladov podľa výzvy, ak boli predložené iba skenované kópie v elektronickej podobe bez zaručeného elektronického podpisu.

Príloha:

Priloha_c._1_Formular_na_ponuku.rtf